NHD-1.27-12896ASC3
Newhaven Display, Intl.Newhaven Display, Intl.
NHD-1.27-12896ASC3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή προϊόντος 1.27" SERIAL COLOR OLED
Φύλλα δεδομένων: NHD-1.27-12896ASC3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος NHD-1.27-12896ASC3 Κατασκευαστής Newhaven Display, Intl.
Περιγραφή 1.27" SERIAL COLOR OLED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3826 pcs Φύλλο δεδομένων NHD-1.27-12896ASC3.pdf
Επισκόπηση Περιοχή 26.71mm W x 20.28mm H Οθόνη αφής -
Σειρά - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση SPI Χρώμα γραφικών Red, Green, Blue (RGB)
dot Μέγεθος 0.14mm W x 0.19mm H dot Pixels 128 x 96
dot Pitch 0.20mm W x 0.20mm H οθόνη Τύπος OLED - Passive Matrix
Τρόπος εμφάνισης - Μέγεθος διαγωνίου οθόνης 1.27" (32.26mm)
Λεπτομερής περιγραφή Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) OLED - Passive Matrix SPI 1.27" (32.26mm) 128 x 96 Οπίσθιο φωτισμό Without Backlight