SPC5566MVR132R
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPC5566MVR132R Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1911 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 416-PBGA (27x27)
Ταχύτητα 132MHz Σειρά MPC55xx Qorivva
RAM Μέγεθος 128K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 3MB (3M x 8) Περιφερειακά DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 416-BBGA
Αλλα ονόματα 935319429518 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 256
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 132MHz 3MB (3M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27) Μετατροπείς δεδομένων A/D 40x12b