SPC5534MVZ80
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 1MB FLASH 324TEBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SPC5534MVZ80
Αριθμός εξαρτήματος SPC5534MVZ80 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4180 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 1.65 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 324-TEPBGA (23x23)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά MPC55xx Qorivva
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 1MB (1M x 8) Περιφερειακά DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 324-BBGA
Αλλα ονόματα 935310268557 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 220
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή e200z6 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1MB (1M x 8) FLASH 324-TEPBGA (23x23)