SPAKDSP321VL275
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT 275MHZ 196-MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPAKDSP321VL275 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT 275MHZ 196-MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4237 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.60V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Σειρά DSP56K/Symphony Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 196-BGA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 576kB Μη πτητική μνήμη ROM (576 B)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 275MHz Αριθμός μέρους βάσης SPAKDSP321