SPAKDSP303VL100
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT 100MHZ 196-MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPAKDSP303VL100 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT 100MHZ 196-MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4040 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 3.30V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Σειρά DSP563xx Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 196-LBGA Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 24kB Μη πτητική μνήμη ROM (576 B)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 100MHz Αριθμός μέρους βάσης SPAKDSP303