OM15043Z
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM15043Z
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DEMO WIRELESS MCU
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM15043Z
Αριθμός εξαρτήματος OM15043Z Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5717 pcs Φύλλο δεδομένων
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά *
Αλλα ονόματα 935308178596 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σχετικά προϊόντα
OM15037Z
OM15037Z
Περιγραφή: DR1189 DEMOBOARDS
Σε απόθεμα: 4883 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: DEMO BD CONNECTOR RPSMA
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: DEMO BOARD RGB SSB DR1223
Περιγραφή: DEMO RGBW LED PLATE
Περιγραφή: DEMO LARGE SIGNAL SSL8001DB1324
OM1515E-R58
OM1515E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 150 OHM 1W 5% AXIAL