OM15042Z
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM15042Z
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DEMO SMART PLUG ZIGBEE NFC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM15042Z
Αριθμός εξαρτήματος OM15042Z Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4616 pcs Φύλλο δεδομένων
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά *
Αλλα ονόματα 935307856596 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σχετικά προϊόντα
OM15038Z
OM15038Z
Περιγραφή: DEMO LEEDARSON REM JN5168
Σε απόθεμα: 5495 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: DEMO RGBW LED PLATE
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: DEMO LARGE SIGNAL SSL8001DB1324
Περιγραφή: DEMO RGB LED WITH ZIGBEE NFC
OM1505E-R58
OM1505E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 15 OHM 1W 5% AXIAL