OM13561JP
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13561JP
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος DP-LVDS EVALUATION KIT FOR PTN34
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 139 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 139 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13561JP
Αριθμός εξαρτήματος OM13561JP Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 139 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος * Τύπος *
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά *
δευτεροβάθμια Χαρακτηριστικά - πρωτοβάθμια Χαρακτηριστικά -
Αλλα ονόματα 935305866599 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία *
Ενσωματωμένος - Λεπτομερής περιγραφή Evaluation Board
Σχετικά προϊόντα
OM13554UL
OM13554UL
Περιγραφή: NX5P1107 LOAD SWITCH BOARD
Σε απόθεμα: 16075 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: NX5P3001 LOAD SWITCH BOARD
Σε απόθεμα: 13840 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: NX18P3001 LOAD SWITCH BOARD
Περιγραφή: PTN5110 DOCK DEMO BOARD
Σε απόθεμα: 296 pcs
OM13576,598
OM13576,598
Περιγραφή: EVAL BOARD DC-DC PCA9410
OM1355E-R58
OM1355E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 1.3M OHM 1W 5% AXIAL