OM13560JP
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13560JP
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος ULT DP-VGA PTN3356 EVALUATION KI
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 384 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 384 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13560JP
Αριθμός εξαρτήματος OM13560JP Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 384 pcs Φύλλο δεδομένων
Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος * Τύπος *
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά *
δευτεροβάθμια Χαρακτηριστικά - πρωτοβάθμια Χαρακτηριστικά -
Αλλα ονόματα 935305562599 Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λειτουργία *
Ενσωματωμένος - Λεπτομερής περιγραφή Evaluation Board
Σχετικά προϊόντα
OM13576,598
OM13576,598
Περιγραφή: EVAL BOARD DC-DC PCA9410
Σε απόθεμα: 2977 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM13553UL
OM13553UL
Περιγραφή: NX5P1100 LOAD SWITCH BOARD
Σε απόθεμα: 9804 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM1355E-R58
OM1355E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 1.3M OHM 1W 5% AXIAL