OM13098UL
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13098UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος LPCXPRESSO54628 EVAL BOARD
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13098UL
Αριθμός εξαρτήματος OM13098UL Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 1268 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος MCU 32-Bit Σειρά LPC546xx
Πλατφόρμα LPCXpresso™ Αλλα ονόματα 568-13458
Λειτουργικό σύστημα - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Περιεχόμενα Board Τύπος του σκάφους Evaluation Platform
Σχετικά προϊόντα
OM13091UL
OM13091UL
Περιγραφή: KEIL MCB54110 DEVELOPMENT BOARD
Σε απόθεμα: 291 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM1315E-R58
OM1315E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 130 OHM 1W 5% AXIAL