OM13097UL
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: OM13097UL
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος LPCXPRESSO845MAX
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του OM13097UL
Αριθμός εξαρτήματος OM13097UL Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή LPCXPRESSO845MAX Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5082 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος MCU 32-Bit Σειρά LPC84x
Πλατφόρμα LPCXpresso™ Αλλα ονόματα 568-13444
Λειτουργικό σύστημα - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
core επεξεργαστή ARM® Cortex®-M0+ Περιεχόμενα Board
Τύπος του σκάφους Evaluation Platform
Σχετικά προϊόντα
OM13221/ASC3112UL
OM13221/ASC3112UL
Περιγραφή: DEMO BOARD OM13221/ASC3112
Σε απόθεμα: 4084 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
OM13091UL
OM13091UL
Περιγραφή: KEIL MCB54110 DEVELOPMENT BOARD
Σε απόθεμα: 291 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Περιγραφή: DUAL CAN-FD SHIELD BOARD
Περιγραφή: LPC54114 AUDIO AND VOICE RECOGNI
Περιγραφή: LPCXPRESSO54628 EVAL BOARD
Περιγραφή: EVAL BOARD FOR LPC54618
Περιγραφή: LPCXPRESSO BOARD FOR LPC11C24 WI
OM1315E-R58
OM1315E-R58
Κατασκευαστές: Ohmite
Περιγραφή: RES 130 OHM 1W 5% AXIAL