MSC8144SVT1000A
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP QUAD 1GHZ 783FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSC8144SVT1000A Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP QUAD 1GHZ 783FCBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4647 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.00V
Τύπος SC3400 Core Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 783-FCPBGA (29x29)
Σειρά StarCore Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 783-BBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 105°C (TJ)
On-Chip RAM 10.5MB Μη πτητική μνήμη External
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 1GHz Αριθμός μέρους βάσης MSC8144