MSC8144EVT800B
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος ENCRYPTION PACSUN R2.1 783FCBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSC8144EVT800B Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5054 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.00V
Τύπος SC3400 Core Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 783-FCPBGA (29x29)
Σειρά StarCore Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 783-BBGA, FCBGA Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 90°C (TJ)
On-Chip RAM 10.5MB Μη πτητική μνήμη External
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
ρολόι Τιμή 800MHz Αριθμός μέρους βάσης MSC8144