MRF7S21150HSR5
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 65V 2.17GHZ NI780S
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF7S21150HSR5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 65V 2.17GHZ NI780S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4406 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-780S
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 44W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-780S
Θόρυβος Εικόνα - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Κέρδος 17.5dB
Συχνότητα 2.11GHz ~ 2.17GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 1.35A 2.11GHz ~ 2.17GHz 17.5dB 44W NI-780S
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 1.35A