MRF7S21150HSR3
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 65V 2.17GHZ NI-780S
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MRF7S21150HSR3 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 65V 2.17GHZ NI-780S Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5933 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 28V Τάση - Ονομαστική 65V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή NI-780S
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 44W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση NI-780S
Αλλα ονόματα 935309845128 Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 17.5dB Συχνότητα 2.11GHz ~ 2.17GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 28V 1.35A 2.11GHz ~ 2.17GHz 17.5dB 44W NI-780S τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τρέχουσες - Test 1.35A Αριθμός μέρους βάσης MRF7S21150