MRF1518NT1
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 40V 520MHZ PLD-1.5
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MRF1518NT1
Αριθμός εξαρτήματος MRF1518NT1 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 40V 520MHZ PLD-1.5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13946 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 12.5V Τάση - Ονομαστική 40V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLD-1.5
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 8W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση PLD-1.5
Αλλα ονόματα 935309516515
MRF1518NT1-ND
MRF1518NT1TR
Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 13dB Συχνότητα 520MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 12.5V 150mA 520MHz 13dB 8W PLD-1.5 τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Τρέχουσες - Test 150mA Αριθμός μέρους βάσης MRF1518
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MRF151
MRF151
Κατασκευαστές: M/A-Com Technology Solutions
Περιγραφή: FET RF N-CH 150W 50V 175MHZ