MRF1517NT1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 25V 520MHZ PLD-1.5
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MRF1517NT1
Αριθμός εξαρτήματος MRF1517NT1 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 25V 520MHZ PLD-1.5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12048 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 7.5V Τάση - Ονομαστική 25V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLD-1.5
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 8W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση PLD-1.5
Αλλα ονόματα MRF1517NT1CT Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 14dB Συχνότητα 520MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 7.5V 150mA 520MHz 14dB 8W PLD-1.5 τρέχουσα Αξιολόγηση 4A
Τρέχουσες - Test 150mA Αριθμός μέρους βάσης MRF1517
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MRF1535FNT1
MRF1535FNT1
Περιγραφή: FET RF 40V 520MHZ TO272-6
Σε απόθεμα: 4465 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MRF140
MRF140
Κατασκευαστές: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Περιγραφή: FET RF 65V 150MHZ 211-11
Κατεβάστε: MRF140.pdf
RFQ
MRF1535NT1
MRF1535NT1
Περιγραφή: FET RF 40V 520MHZ TO272-6 WRAP
Κατεβάστε:
MRF154
MRF154
Περιγραφή: FET RF 125V 100MHZ 368-03
Σε απόθεμα: 175 pcs
Κατεβάστε: MRF154.pdf
MRF151
MRF151
Κατασκευαστές: M/A-Com Technology Solutions
Περιγραφή: FET RF N-CH 150W 50V 175MHZ