MPXD2020VVU125
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 2MB FLASH 416BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPXD2020VVU125 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5881 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 416-PBGA (27x27)
Ταχύτητα 125MHz Σειρά PX
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 2MB (2M x 8) Περιφερειακά DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 416-BBGA
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 177 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή e200z4d PX Microcontroller IC 32-Bit 125MHz 2MB (2M x 8) FLASH 416-PBGA (27x27) Μετατροπείς δεδομένων A/D 20x10b