MPXD2020VLT125
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 2MB FLASH 208LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPXD2020VLT125 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4685 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-TQFP (28x28)
Ταχύτητα 125MHz Σειρά PX
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 2MB (2M x 8) Περιφερειακά DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 208-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 150 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή e200z4d PX Microcontroller IC 32-Bit 125MHz 2MB (2M x 8) FLASH 208-TQFP (28x28) Μετατροπείς δεδομένων A/D 20x10b