MPC5125YVN400R
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 324TEPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MPC5125YVN400R Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4947 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 324-TEPBGA (23x23)
Ταχύτητα 400MHz Σειρά MPC51xx
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 324-BBGA
Αλλα ονόματα 935322285518 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός εισόδων / εξόδων 64
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή e300 MPC51xx Microcontroller IC 32-Bit 400MHz ROMless 324-TEPBGA (23x23)