MPC5121VY400B
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 516FPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MPC5121VY400B
Αριθμός εξαρτήματος MPC5121VY400B Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4883 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 516-FPBGA (27x27)
Ταχύτητα 400MHz Σειρά MPC5121e
RAM Μέγεθος 128K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 516-BBGA
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 147 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή e300 MPC5121e Microcontroller IC 32-Bit 400MHz ROMless 516-FPBGA (27x27) Μετατροπείς δεδομένων -