MCIMX7D7DVM10SD
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος MPU I.MX 7D 1GHZ MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
168 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX7D7DVM10SD Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή MPU I.MX 7D 1GHZ MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5140 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Ταχύτητα 1.0GHz Σειρά i.MX7D
Χαρακτηριστικά ασφαλείας A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS SATA -
Ελεγκτές RAM LPDDR2, LPDDR3, DDR3, DDR3L Αλλα ονόματα 935351921557
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 95°C (TJ) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 2 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet 10/100/1000 Mbps (2)
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής Keypad, LCD, MIPI Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 Microprocessor IC i.MX7D 2 Core, 32-Bit 1.0GHz