MCIMX7D7DVK10SC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος EPDC, 2 ETH, CAN, 2 OTG 1 HSIC,
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX7D7DVK10SC Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5835 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 488-FBGA (12x12) Ταχύτητα 1.0GHz
Σειρά i.MX7D Χαρακτηριστικά ασφαλείας A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS
SATA - Ελεγκτές RAM LPDDR2, LPDDR3, DDR3, DDR3L
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 488-TFBGA
Αλλα ονόματα 935322463557 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 95°C (TJ)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 2 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100/1000 Mbps (2) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής Keypad, LCD, MIPI
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 Microprocessor IC i.MX7D 2 Core, 32-Bit 1.0GHz 488-FBGA (12x12) core επεξεργαστή ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4