MCIMX27VOP4AR2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU I.MX27 400MHZ 404MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX27VOP4AR2 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU I.MX27 400MHZ 404MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4935 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.0V, 2.5V, 2.7V, 3.0V USB USB 2.0 + PHY (3)
Ταχύτητα 400MHz Σειρά i.MX27
Ελεγκτές RAM DDR Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 404-LFBGA Αλλα ονόματα 935309882518
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit