MCIMX27VOP4A
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU I.MX27 400MHZ 404MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
450 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCIMX27VOP4A
Αριθμός εξαρτήματος MCIMX27VOP4A Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU I.MX27 400MHZ 404MAPBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5815 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.0V, 2.5V, 2.7V, 3.0V USB USB 2.0 + PHY (3)
Ταχύτητα 400MHz Σειρά i.MX27
Ελεγκτές RAM DDR Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 404-LFBGA Αλλα ονόματα 935309882557
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 85°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit