MCF54453CVR200
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 360PBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MCF54453CVR200 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5647 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 360-PBGA (23x23)
Ταχύτητα 200MHz Σειρά MCF5445x
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 360-BBGA
Αλλα ονόματα 568-13548
MCF54453CVR200-ND
Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 132
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V4 MCF5445x Microcontroller IC 32-Bit 200MHz ROMless 360-PBGA (23x23)