MCF54452VR266
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 360PBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
300 pcs
600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF54452VR266
Αριθμός εξαρτήματος MCF54452VR266 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5157 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.35 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 360-PBGA (23x23)
Ταχύτητα 266MHz Σειρά MCF5445x
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 360-BBGA
Αλλα ονόματα 935313924557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 132
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V4 MCF5445x Microcontroller IC 32-Bit 266MHz ROMless 360-PBGA (23x23) Μετατροπείς δεδομένων -