MCF5272VF66R2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF5272VF66R2
Αριθμός εξαρτήματος MCF5272VF66R2 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4739 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Ταχύτητα 66MHz Σειρά MCF527x
RAM Μέγεθος 1K x 32 Τύπος μνήμης προγράμματος ROM
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (4K x 32) Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 196-LBGA
Αλλα ονόματα 935324025518 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 32
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 16KB (4K x 32) ROM 196-MAPBGA (15x15)