MCF5272CVF66J
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MCF5272CVF66J
Αριθμός εξαρτήματος MCF5272CVF66J Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4809 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Ταχύτητα 66MHz Σειρά MCF527x
RAM Μέγεθος 1K x 32 Τύπος μνήμης προγράμματος ROM
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 16KB (4K x 32) Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 196-LBGA
Oscillator Τύπος External Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 32 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 16KB (4K x 32) ROM 196-MAPBGA (15x15) Μετατροπείς δεδομένων -