MC68LC060ZU75
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 75MHZ 304TBGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68LC060ZU75
Αριθμός εξαρτήματος MC68LC060ZU75 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 75MHZ 304TBGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5616 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 304-TBGA (31x31) Ταχύτητα 75MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 304-LBGA Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή 68060 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 75MHz 304-TBGA (31x31)