MC68LC060RC66
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 66MHZ 206PGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68LC060RC66
Αριθμός εξαρτήματος MC68LC060RC66 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 66MHZ 206PGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4681 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 206-PGA (47.25x47.25) Ταχύτητα 66MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 206-BEPGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή 68060 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 66MHz 206-PGA (47.25x47.25)