MC68HC16Z1MAG16
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT ROMLESS 144LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC68HC16Z1MAG16 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 3913 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 16MHz Σειρά HC16
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Αλλα ονόματα 935323938557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 16
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή CPU16 HC16 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz ROMless 144-LQFP (20x20)