MC68HC16Z1CPV16
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT ROMLESS 144LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC68HC16Z1CPV16 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4249 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 16MHz Σειρά HC16
RAM Μέγεθος 1K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 16 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή CPU16 HC16 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz ROMless 144-LQFP (20x20) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x10b