MC68HC001CEI10
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 10MHZ 68PLCC
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC68HC001CEI10 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 10MHZ 68PLCC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5892 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 68-PLCC (25x25) Ταχύτητα 10MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 68-LCC (J-Lead)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 10MHz 68-PLCC (25x25)