MC68HC000RC12
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M680X0 12MHZ 68PGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68HC000RC12
Αριθμός εξαρτήματος MC68HC000RC12 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M680X0 12MHZ 68PGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5609 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 68-PGA (26.92x26.92) Ταχύτητα 12MHz
Σειρά M680x0 Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM -
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 68-BCPGA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή EC000 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 12MHz 68-PGA (26.92x26.92)