MC68332ACPV20
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68332ACPV20
Αριθμός εξαρτήματος MC68332ACPV20 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5146 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 20MHz Σειρά M683xx
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 15 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 144-LQFP (20x20) Μετατροπείς δεδομένων -