MC68332ACFC16B1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 132QFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC68332ACFC16B1 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4438 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 132-PQFP (24.13x24.13)
Ταχύτητα 16MHz Σειρά M683xx
RAM Μέγεθος 2K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 132-BQFP Bumpered
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 15 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 16MHz ROMless 132-PQFP (24.13x24.13) Μετατροπείς δεδομένων -