MC11E1CPBE2
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 8BIT ROMLESS 52LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC11E1CPBE2
Αριθμός εξαρτήματος MC11E1CPBE2 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 7541 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 52-TQFP (10x10)
Ταχύτητα 2MHz Σειρά HC11
RAM Μέγεθος 512 x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά POR, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 52-LQFP
Αλλα ονόματα 935325144557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 38
EEPROM Μέγεθος 512 x 8 Λεπτομερής περιγραφή HC11 HC11 Microcontroller IC 8-Bit 2MHz ROMless 52-TQFP (10x10)
Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x8b πυρήνα Μέγεθος 8-Bit
core επεξεργαστή HC11 συνδεσιμότητα SCI, SPI
Αριθμός μέρους βάσης MC11E1
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MC10XSD200BFK
MC10XSD200BFK
Περιγραφή: IC SWITCH HIGH SIDE 23PQFN
Σε απόθεμα: 15101 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MC10XSD200FK
MC10XSD200FK
Περιγραφή: IC SWITCH HIGH SIDE 24PQFN
Κατεβάστε:
RFQ
MC1206
MC1206
Κατασκευαστές: TDK-Lambda Americas, Inc.
Περιγραφή: LINE FILTER 250VAC 6A CHASSIS
MC12026ADR2G
MC12026ADR2G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: IC PRESCALER DUAL 1.1GHZ 8-SOIC