MC10XSD200FK
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC SWITCH HIGH SIDE 24PQFN
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
840 pcs
1680 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC10XSD200FK
Αριθμός εξαρτήματος MC10XSD200FK Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 18620 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Τάση - Φορτίο 8 V ~ 36 V
Τύπος Αλλαγής General Purpose Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 23-PQFN (12x12)
Σειρά - Rds On (Τύπος) 10 mOhm
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 23-PowerQFN Τύπος εξόδου N-Channel
Διαμόρφωση εξόδου High Side Αλλα ονόματα 568-14117
MC10XSD200FK-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) Αριθμός Εξόδων 2
διασύνδεση SPI Τύπος εισόδου -
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 6A Αριθμός μέρους βάσης MC10XSD200