LPC1763FBD100Y
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος 256KB FLASH, 64KB SRAM, NO CAN,
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LPC1763FBD100Y Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 21882 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-LQFP (14x14)
Ταχύτητα 100MHz Σειρά LPC17xx
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP
Αλλα ονόματα 935291276518 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 70
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 LPC17xx Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Μετατροπείς δεδομένων A/D 8x12b, D/A 1x10b