LPC1763FBD100K
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
450 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LPC1763FBD100K Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 19969 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-LQFP (14x14)
Ταχύτητα 100MHz Σειρά LPC17xx
RAM Μέγεθος 64K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP
Αλλα ονόματα 935291276557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 70
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 LPC17xx Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)