DSP56F807VF80E
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 120KB FLASH 160BGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
630 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSP56F807VF80E Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4010 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 160-MAPBGA (15x15)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά 56F8xx
RAM Μέγεθος 4K x 16 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 120KB (60K x 16) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 160-BGA
Αλλα ονόματα 935323919557 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 32
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 120KB (60K x 16) FLASH 160-MAPBGA (15x15)