DSP56F807PY80E
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 16BIT 120KB FLASH 160LQFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DSP56F807PY80E Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 3679 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 160-LQFP (24x24)
Ταχύτητα 80MHz Σειρά 56F8xx
RAM Μέγεθος 4K x 16 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 120KB (60K x 16) Περιφερειακά POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 160-LQFP
Αλλα ονόματα 935323917557 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 32
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή 56800 56F8xx Microcontroller IC 16-Bit 80MHz 120KB (60K x 16) FLASH 160-LQFP (24x24) Μετατροπείς δεδομένων A/D 16x12b