DSP56311VL150
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT FIXED POINT 196-BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP56311VL150
Αριθμός εξαρτήματος DSP56311VL150 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 5509 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.80V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Σειρά DSP56K/Symphony Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 196-LBGA Αλλα ονόματα 935323922557
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TJ) On-Chip RAM 384kB
Μη πτητική μνήμη ROM (576 B) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
διασύνδεση Host Interface, SSI, SCI ρολόι Τιμή 150MHz
Αριθμός μέρους βάσης DSP56311
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DSP56311VL150R2
DSP56311VL150R2
Περιγραφή: IC DSP 24BIT 150MHZ 196-MAPBGA