DSP56311VF150
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC DSP 24BIT 150MHZ 196-BGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DSP56311VF150
Αριθμός εξαρτήματος DSP56311VF150 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC DSP 24BIT 150MHZ 196-BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4744 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 3.30V Τάσης - Πυρήνας 1.80V
Τύπος Fixed Point Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 196-MAPBGA (15x15)
Σειρά DSP56K/Symphony Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 196-LBGA Αλλα ονόματα 935309311557
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C (TJ) On-Chip RAM 384kB
Μη πτητική μνήμη ROM (576 B) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
διασύνδεση Host Interface, SSI, SCI ρολόι Τιμή 150MHz