AFT05MS031NR1
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 40V 520MHZ TO-270-2
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του AFT05MS031NR1
Αριθμός εξαρτήματος AFT05MS031NR1 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 40V 520MHZ TO-270-2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11421 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 13.6V Τάση - Ονομαστική 40V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-270-2
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 31W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-270AA
Αλλα ονόματα AFT05MS031NR1CT Θόρυβος Εικόνα -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant Κέρδος 17.7dB
Συχνότητα 520MHz Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 13.6V 10mA 520MHz 17.7dB 31W TO-270-2
τρέχουσα Αξιολόγηση - Τρέχουσες - Test 10mA