AFT05MS031GNR1
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος FET RF 40V 520MHZ TO270-2G
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AFT05MS031GNR1 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή FET RF 40V 520MHZ TO270-2G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9659 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Test 13.6V Τάση - Ονομαστική 40V
transistor Τύπος LDMOS Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-270-2 GULL
Σειρά - Ισχύς - εξόδου 31W
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-270BA
Αλλα ονόματα 935321855528 Θόρυβος Εικόνα -
Κέρδος 17.7dB Συχνότητα 520MHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Mosfet LDMOS 13.6V 10mA 520MHz 17.7dB 31W TO-270-2 GULL τρέχουσα Αξιολόγηση -
Τρέχουσες - Test 10mA Αριθμός μέρους βάσης AFT05MS031