FBA12G24H1BS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA12G24H1BS.pdf2.FBA12G24H1BS.pdf3.FBA12G24H1BS.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA12G24H1BS
Αριθμός εξαρτήματος FBA12G24H1BS Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4835 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA12G24H1BS.pdf2.FBA12G24H1BS.pdf3.FBA12G24H1BS.pdf
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.595 lb (269.89g)
Εύρος τάσης 14 ~ 27.6VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 3 Wire Leads στατική πίεση 0.268 in H2O (66.7 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά FBA
RPM 2500 RPM Ισχύς (Watts) 4.80W
Αλλα ονόματα Q1478811P Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 41.5 dB Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πλαίσιο - Υλικό - Λεπίδα -
Ισόβια @ Temp. 30000 Hrs @ 25°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Locked Rotor Sensor
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.200A