FBA12G12L1A
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
FBA12G12L1A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: NMB Technologies Corp.
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.FBA12G12L1A.pdf2.FBA12G12L1A.pdf3.FBA12G12L1A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA12G12L1A
Αριθμός εξαρτήματος FBA12G12L1A Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4051 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FBA12G12L1A.pdf2.FBA12G12L1A.pdf3.FBA12G12L1A.pdf
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.595 lb (269.89g)
Εύρος τάσης 7 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.130 in H2O (32.4 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 120mm L x 120mm H Σειρά FBA
RPM 1700 RPM Ισχύς (Watts) 2.04W
Αλλα ονόματα FBA 12G12L1A
FBA-12G12L1A
P9748
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 30.0 dB Υλικό - Πλαίσιο -
Υλικό - Λεπίδα - Ισόβια @ Temp. 30000 Hrs @ 25°C
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.170A Λαμβάνοντας Τύπος Hydro-wave (HWB)