FBA09A24U1A
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: FBA09A24U1A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FBA09A24U1A
Αριθμός εξαρτήματος FBA09A24U1A Κατασκευαστής NMB Technologies Corp.
Περιγραφή FAN AXIAL 92X25.5MM 24VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4724 pcs Φύλλο δεδομένων FBA09A24U1A.pdf
Πλάτος 25.50mm Βάρος 0.243 lb (110.22g)
Εύρος τάσης 14 ~ 27.6VDC Τάση - Ονομαστική 24VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.197 in H2O (49.0 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 92mm L x 92mm H Σειρά FBA
RPM 3450 RPM Ισχύς (Watts) 2.64W
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) Θόρυβος 43.0 dB
Υλικό - Πλαίσιο - Υλικό - Λεπίδα -
Ισόβια @ Temp. 50000 Hrs @ 40°C Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial τρέχουσα Αξιολόγηση 0.430A